Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože nejpozději od té doby, kdy všichni na vlastní kůži pociťujeme klimatickou změnu a důsledky ubývání zásob nerostných surovin spolu s rostoucími cenami, je jasné, že se něco musí stát. Mnoho našich zákazníků pochopilo, že to jsou oni, kdo v tomto musí udělat něco zásadního: šetřit energií. Ale jak získat rovnováhu mezi spotřebou energie a komfortním bydlením? Také bezpečnost investice hraje velkou roli, neboť naši zákazníci konečně nemusejí každých 10 let instalovat nový topný systém, mohou vydat své peníze jen jednou.

MULTIBETON systémy podlahového vytápění jsou vysoce výkonné, pracují s nejnižší možnou vstupní teplotou s maximálním využitím tepla a tím šetří na kritickém  bodě: přenosu tepla na člověka. Efektu je dosaženo tak, aby se obyvatelé cítili v jejich vlastních domovech dobře. Vytvořili jsme vnitřní klima, i když je venku zima.

Teď již víme s naprostou jistotou, že globální oteplování nezastavíme, v nejlepším případě jej můžeme zpomalit. Musíme si jako topenáři být vědomi změn a nabídnout našim zákazníkům praktická řešení pro budoucnost. Jaký druh klimatu lze očekávat v budoucnosti a jaká jsou naše řešení?

Stručně řečeno, počasí se stane extrémnější ve všech směrech. Teplé nebo studené, suché nebo mokré, jen už ne "mírné" jako doposud.

Řešení zohledňuje MULTIBETON-VYTÁPĚNÍ-CHLAZENÍ. Naše plošná topení se rovněž výborně hodí pro chlazení. Poznali jsme znamení času a ve vývoji našeho nového softwaru pro výpočet plošného vytápění je již zohlednili. Byly zde zahrnuty obrovské praktické zkušenosti našich MULTIBETON partnerů z celé Evropy a tak shromážděny všechny varianty klimatických zón v Evropě.


Zpět na seznam novinek

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton