Bezpečnost

Na co bychom měli dbát? Jednou z mnoha výtečných vlastností systémů MULTIBETON® je bezpečnost, která se odráží v následujících bodech:

01. Vyškolené a zkušené odborné montážní firmy pro projektování i instalaci

02. Montáž trubkového systému MULTIBETON® pomocí ocelové lišty MB s příchytkami. Nepoužíváme žádná upevnění, která porušují fólie nebo izolaci, ani žádné plastové lišty s vyčnívajícími hranami.

03. Montáž při vysokých teplotách pro trubkové systémy bez napětí, čímž se zvyšuje životnost na maximum.

04. Kvalita materiálu, která zdaleka převyšuje normové hodnoty.

05. Prvotřídní laboratorní doklady s ohledem na teplotní, chladící zkoušky, zkoušky oděru, trvanlivost, rozpínavosti a odolnosti vůči nárazům.

06. Soustavná kontrola a dohled ve výrobním závodě společnosti MULTIBETON® prováděná německým ústavem TÜV, zkoušky provádí rakouská TGM a jiné nezávislé evropské zkušebny.

07. Integrovaná a vyladěná technika pro mazaninu, protože společnost MULTIBETON® je výrobcem přísad do mazaniny.

08. Příkladná kulance společnosti MULTIBETON® ve spojení s pojištěním odpovědnosti za výrobek, které však nebylo po celou dobu existence podlahového topení MULTIBETON® nikdy využito.

09. Záruka společnosti MULTIBETON® v délce 10 let a záruka na materiál týkající se růžových trubkových systémů MULTIBETON® v délce 30 let.

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton