Kariéra

Volná pracovní pozice: Regionální manažer

Místo práce:
Česká a Slovenská Republika
Druh pracovního poměru:
plný úvazek, živnost
Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání zákazníků a obchodních partnerů
  • přímá komunikace se zákazníky za účelem prodeje a poradenství
  • tvorba nabídek, mapování trhu
  • péče o zákazníky a obchodní partnery
  • základní vedení administrativy
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, obor: technický, stavební
  • počítačové schopnosti: Excel, Word - pokročilý
  • řidičský průkaz: skup. B
  • obchodní nadšení, komunikativní osobnost
  • prezentační dovednosti, tah na branku
  • ochotu učit se
  • zodpovědnost, samostatnost, řízení času
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti
  • německé know-how, výhradní zastoupení
  • kvalitní systém s vysokou zárukou
  • individuální podmínky
  • možnost vysokých výdělků
  • profesní růst
Další výhody:
  • obchodní marketingová podpora
  • příjemný pracovní tým
  • k dispozici - firemní automobil, mobilní telefon
Charakteristika společnosti:
Obchodní společnost zabývající se poradenstvím a realizacemi v obl. vytápění, je výhradní distributor unikátního systému podlah. topení MULTIBETON®.
Adresa společnosti:
EKIM MORAVIA s.r.o.
V Závětří 1036/4, Praha 170 00
Kontakt:
E-maily se strukturovaným životopisem zasílejte na: ekim@ekimmoravia.cz
11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton