Montáž - školení, autorizace základní informace

Autorizovaný MULTIBETON® prodává své systémy výhradně odborným topenářským firmám. V tom tkví transparentní koncepce odbytu:

architekt a investor dostanou kvalitu nejen v použitých materiálech, ale také při samotné instalaci topení, neboť technické oddělení fa MULTIBETON® GmbH nabízí pro instalatéry tzv. systémový výcvik.

Každá odborná topenářská firma pokládající topný systém MULTIBETON® je tímto způsobem odborně vyškolena a autorizována k pokládce systému Multibeton.

MULTIBETON® využívá montáže topení za tepla. Práce je tak snadnější a doba montáže se zkrátí na minimum, což dále snižuje náklady na instalaci tohoto topného systému.

Tato montáž za tepla se provádí pomocí:

Tato zařízení naše společnost topenářské firmě zdarma zapůjčí.

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton

Doporučujeme vidět

venkovni-vytapeni reference v evropě