Podlahové topení základní popis

Firma MULTIBETON® je výrobní a distribuční společností pro podlahové vytápění. Neustále se rozvíjející plošné topné systémy firmy se od 60.let jako první prosadily a udržely na trhu.

Díky po několik desetiletí probíhajícímu vývoji, výzkumu a zkušenostem MULTIBETON®u je zajištěno, že lze se systémy MULTIBETON® vytápět a chladit ve všech oblastech stavebnictví: v novostavbách, staré zástavbě, v interiéru nebo ve venkovních prostorech. Tyto systémy jsou kompatibilní s libovolným zdrojem tepla vzhledem k jejich velmi nízké přívodní teplotě mají ideální předpoklady pro kombinaci s kondenzačními kotli, solární technologií, tepelnými čerpadly aj. Také při výběru podlahové krytiny můžete mít k dispozici jakýkoliv materiál, např. dlažbu, kámen, koberec, laminát nebo parkety.

Systémové trubky MULTIBETON® se pokládají pouze za tepla, naplněny vodou. Tak zůstávají bez nežádoucího pnutí a kroucení. Tento šetrný způsob pokládky extrémně maximalizuje životnost systémových trubek. Teprve montáž za tepla umožní položení trubek modulačním způsobem MULTIBETON®, neboť topné trubky jsou v chladném stavu příliš tuhé.

Tento postup se používá pouze u MULTIBETON®u.

Mnoho branží má svůj originál. V branži výrobců podlahových topení je originálem značka MULTIBETON®.

Co lze vytápět?
Díky rozsáhlým a specializovaným zkušenostem v oblasti podlahového topení Vám můžeme zaručit, že systémem MULTIBETON® lze vytápět ve veškerých stavebních oblastech, ať se jedná o:

Jak lze vytápět?
Systémy MULTIBETON® lze kombinovat s veškerými tepelnými zdroji, jsou ideální pro:

Informujte se jednoduše u našich obchodních zástupců. Ti pro Vás vyberou vhodný a cenově výhodný systém MULTIBETON®. Za tímto účelem rádi sdělíme specializované a autorizované prodejce společnosti MULTIBETON®.

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton