Ekonomie a úspornost podlahové topení

Při technických inovacích MULTIBETONu je na 1. místě kvalita s ohledem na materiál, výrobu a zpracování. Proto je MULTIBETON® úsporný, neboť kvalitní výrobek má tyto výhody – dobré a rychlé zpracování, úspora drahé montáže a zachování stálé hodnoty. Na všechny technické inovace má MULTIBETON® celosvětové patenty. Navíc je provoz podlahového topení MULTIBETON® velmi výhodný.

MULTIBETON® měl již před 40 lety reklamní slogan: "Přítel všech, kdo šetří energií", který je aktuální dodnes. Ceny plynu, oleje a elektrické energie stále stoupají a investoři požadují málo nákladné a nezávislé topné systémy.

Člověk vstřebává teplo slunečních paprsků dokonale pokožkou. Proto se u uživatele místnosti vytápěné sálajícím podlahovým topením MULTIBETON® rychle navodí příjemný pocit tepla. Podlahové topení MULTIBETON® pracuje s nižšími topnými teplotami. Vlhkost vzduchu zůstává zachována, což je prospěšné pro zdraví. V budově vytápěné systémem MULTIBETON® za normálních provozních podmínek lze také vyloučit vznik kondenzace a následně tvorbu plísně na zdech a stropech.

MODULACE MB (přesné přivádění tepla) → NÍZKÁ VYTÁPĚCÍ TEPLOTA = PŘÍZNIVÉ PODMÍNKY SÁLÁNÍ + OPTIMÁLNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Výsledek je patrný z grafu teplot. profilu dle Kollmara = s přibývající výškou prostoru teplota lehce, ale kontinuálně klesá.

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton