Přínos pro zdraví

Zvláště dnes, kdy všeobecné znečištění vzduchu vzbuzuje stále větší pozornost u všech zodpovědných lidí, dbají také stavebníci stále více na topení, které by bylo zdraví prospěšné.

Díky malému teplotnímu rozdílu mezi teplotou vzduchu v pokoji a povrchovou teplotou podlahy se vytváří útulné a zdravé pokojové klima, které je navíc ještě energeticky úsporné.

Myslete také na své děti, které si často hrají a lezou na podlaze. Temperovaná podlaha je nejen příjemná, ale neexistují zde žádné ostré nebo vyčnívající hrany topných těles, které mohou být pro Vaše děti nebezpečné. Rovněž výrazné snížení množství prachových roztočů v koberci ve srovnání s tradičními typy vytápění je velmi důležitým faktorem, zvláště při blízkém kontaktu dětí s podlahou.


Topení MULTIBETON® = zdravé pokojové klima

Neboť ke zdravému vytápění patří neodmyslitelně:

A přesně toho lze jednoduše dosáhnout pomocí podlahového topení MULTIBETON®. Budete se cítit příjemně a zdravě.

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton