Topení i klimatizace

Systémy MULTIBETON® neumějí jen vytápět: systém podlahového vytápění lze také použít jako systém plošného chlazení podlahou. Další zdroj energie pro chlazení je z hlediska pořizovacích i provozních nákladů cenově velice příznivý. Již jednou položený systém topných trubek MB je současně využíván pro chlazení. Dvojí užitek za jednu cenu. Vše je zcela neviditelné!

Kombinace vytápění a chlazení činí systém MULTIBETON® obzvláště výhodným.

Velkou výhodou systému MULTIBETON® je možnost využít tohoto vytápění také jako klimatizace:

Systém podlahového vytápění MULTIBETON® se speciálním způsobem pokládky MULTIBETON® se hodí také jako systém "skrytého chlazení" prostřednictvím podlahy.
Tento systém klimatizace je cenově velmi výhodný, neboť potřebuje navíc pouze 1 sadu na studenou vodu s regulací, resp. reverzibilní tepelné čerpadlo.
Stejně jako u osvědčeného podlahového topení MULTIBETON® dosahuje podlahové chlazení MULTIBETON® nejvyšší výkon (chladicí výkon) v oblasti:

a působí tímto proti největšímu pronikání tepla.

Faktory spojené s chlazením:

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton