Umístění topení

Teprve topení, které je neviditelné, stejně jako podlahové vytápění MULTIBETON® vytváří předpoklady pro svobodný architektonický návrh, neboť Vám nestojí v cestě topná tělesa. Tak můžete znovu a znovu zařizovat Váš domov podle své momentální nálady. A pro teplotně namáhané plochy a pro další snížení energie je i topení na zeď často řešením, které je ukryto – pro Vás neviditelně – v omítce.


Zajistěte si možnost svobodného uspořádání Vašeho bytu
… a to kdykoli budete chtít.
Díky podlahovému topení MULTIBETON® budete moci vychutnávat zcela nový pocit z prostoru. Myslete přitom na rozměrné okenní plochy.

Pro volbu podlahové krytiny jsou Vám k dispozici různé materiály jako například dlažba, kámen, koberec, laminát nebo parkety.

Chceme topení příjemné pro rodinu!
Mysleme při tom na Vaše děti, které lezou hodně po zemi a hrají si tam. Neexistují žádné topením způsobené ostré nebo vyčnívající hrany, které by mohly být nebezpečné.

11
srpna
2016

Nástup k výstupu

To nejhorší, co se může firmě stát, je zařadit se do fronty konkurentů. To znamená, že jsou všichni STEJNÍ. Díky revolučním systémům MULTIBETON jsme schopni nabídnout řešení ... pokračovat

8
prosince
2015

Klimatická změna: Šance pro vytápění a chlazení

Naši zákazníci jsou vzdělaní a nároční. Chtějí spojit úsporu peněz s úsporou energie s cílem udělat něco pro svou vlastní peněženku a také pro životní prostředí. Protože ... pokračovat

Archív novinek společnosti Multibeton