Plánovací SW

MULTIBETON® GmbH vyvinul k dosažení co nejvyšší úspory software, s jehož pomocí projektanti propočítají optimální topný výkon a naplánují položení systémových trubek MULTIBETON® individuálně pro každý stavební záměr.

Kompletní vývoj konceptu, designu a programování plánovacího softwaru bylo provedeno ve vlastní režii MULTIBETON® GmbH.

Zlatý hřeb softwaru tvoří plán montáže systémových trubek vykreslený v CADu. Zákazníkovi tedy lze osvětlit názorně způsob pokládky MULTIBETON® s pomocí předloženého projektu.

Tento plánovací software je výslednou prací i provedením zcela jedinečný. Naši obchodní partneři získávají tímto způsobem technický a distribuční náskok před konkurencí.

SCHÉMA POKLÁDKY

Způsob pokládky je předloha, která určuje položení systémových trubek MULTIBETON® na podlahu a na zeď – více trubek se pokládá tam, kde je větší nápor chladu, u oken a obvodových zdí, uprostřed místnosti se může použít méně trubek. Místnosti tak nejsou přetopeny a podlaha zůstává příjemně vlažná. Podle Kollmarova grafu lze skutečně získat téměř stálou teplotu v místnosti. Toto pokojové klima vnímá uživatel jako velmi příjemné a zároveň je přínosem pro zdraví.

Ke stažení modelový výkres: místnost 010 Essen
Plán montáže systémových trubek vykreslený v CADu